Бердичів

міська рада

Веселого й радісного Песаху зичить єврейській громаді Бердичева міський голова Сергій Орлюк

Песах

Шановні представники єврейської громади міста! Дорогі земляки!

Від усього серця вітаю вас зі святом Песах! У ці дні ми з вами згадуємо подію, якій судилося стати основою одного з найвеличніших свят для євреїв усього світу.

Історія говорить про те, що сотні тисяч ізраїльтян під проводом Мойсея та з Господньою допомогою вийшли з багатовікового єгипетського рабства. Ніщо не змогло, зрештою, перешкодити ступити їм на вільну обітовану землю – ані пустелі зі страшною спекою, ані буремне море, ані правлячий режим з його озброєною армією. Люди твердо крокували до Свободи. Їхня віра в Господа та у те, що вони дійдуть до світлої мети, була незламною. І Бог допоміг їм у цьому.

Щира й стійка віра, жага до волі, нелегкий шлях до справедливої Перемоги, Господня поміч – все дало можливість євреям стати сильною нацією. Все це сьогодні рухає українцями до заповітної Перемоги над озвірілим ворогом з росії. А значить Перемозі бути!

Веселого й радісного Песаху вам, дорогі земляки! Нехай молитовний і благословенний Седер наповнить ваші душі світлим настроєм. Свобода означає Щастя! Будьмо щасливі!

Із повагою –

Бердичівський міський голова                                        Сергій ОРЛЮК