Бердичів

міська рада

Вітання з Великодніми святами від міського голови отримали сім’ї бердичівлян, загиблих у боротьбі з росією та її поплічниками

изображение_viber_2022-04-22_11-29-13-636-1

Трапляється таке, що мрії не збуваються… Чи не понад усе у Бердичеві мріяли про те, щоби не ніколи не збільшилося число земляків, котрі загинули, захищаючи Україну від рашистів та сепаратистів. Аби не зростала кількість сімей загиблих, аби не потерпали від сердечного болю та сліз нові й нові матері та кохані половинки. Не судилося…

Судилося так, що завдяки подвигу їхніх синів і чоловіків та звитязі української армії бердичівська громада усі ці дні може дозволити собі жити у звичному режимі. І зустрічати світле свято Христового Воскресіння.

Із Великоднем вітає матерів, батьків, дружин та діточок наших загиблих Героїв Бердичівський міський голова. Громада, каже, вклала все найкраще, що є у душі, у Пасхальні подарунки. Старалися працівники хлібозаводу, корпіли над невеличкими сувенірами учні бердичівських шкіл – кожен, наче, дарував частинку себе.

Україна переможе у цій страшній війні, переконаний Сергій Орлюк, як добро завжди перемагає зло. І місто ніколи не стомиться дякувати за це Господу, Божій Матері, українському війську, кожній матусі й кожному татусеві, кожній дружині, кожному синові та доньці, котрі дали Україні найкращих у світі Захисників.