Бердичів

міська рада

Підрозділи МКП «Бердичівкомунсервіс» проходять «весняний» етап робіт

1-4

Для працівників МКП «Бердичівкомунсервіс», навряд чи, існує гаряча пора роботи чи негаряча, сезон чи не сезон: їхній сезон – усі 12 місяців в році. І січень, і квітень, і липень чи листопад – то час, коли місто має бути охайним та причепуреним, а місцева інфраструктура – у належному стані.

Наразі у комунальників – сезон весни. А це означає роботу з благоустрою території громади, прибирання доріг, упорядкування клумб, зелених зон, прибудинкових територій. І скільки б народу не вийшло на толоки, без Комунсервісу йому не обійтись.

Одна з найважчих ділянок, вважають комунальники, то прибережна смуга Гнилоп’яті. Невеличкій групі там все не подужати, і крайній раз виходили на прибирання мало не всім підприємством: треба було прибрати на березі, за можливості дістати весь непотріб із води, повантажити. А сміття, кажуть, назбирали чимало.

Роботи, загалом, вистачає усім підрозділам. Якщо дільниця благоустрою займається, припустимо, сквером біля пам’ятника Шевченку чи ліквідовує стихійне сміттєзвалище на Одеській, то у цей час представники шляхової дільниці беруться за капремонт зливової каналізації на Житомирській. Попередньо треба провести розкопки, обстеження, виявлення джерела несправності. У випадку з Житомирською необхідно було після цього всього промити повністю замулені труби (що й зробили спільно з Водоканалом). Далі роботи продовжаться.

Про те, що дуже гарно розрослися дерева на вул. М. Грушевського, інформують працівники дільниці озеленення. Зараз їхня справа – кронування, і на Грушевського вони обрізають виключно гілля, розташоване ближче до низу – те, яке заважає руху транспорту.

А тим часом не сидять без роботи і на самому підприємстві. За планом в автомайстерні – ремонт техніки. Наразі майстри відновлюють ножі автогрейдера, капітально оновлюють кабіну ЗІЛа та міняють вишку.