Бердичів

міська рада

У бою з окупантами на Луганщині смертю хоробрих пав бердичівлянин Олександр Астраханцев

Астраханцев-1-1

У боях за вільну, самодостатню, успішну Україну та за мирне й гідне життя її народу геройськи загинув бердичівлянин Олександр Астраханцев. Про це повідомляє Бердичівська районна військова адміністрація. Наш земляк пав смертю хоробрих 07 квітня, у районі Попасної, що на Луганщині.

Народився Олександр Астраханцев у 1969 році. Мріючи про професію медика, по завершенні навчання у НВК № 4 вступив до Бердичівського медичного коледжу. Із часом став на шлях, що його обирають сильні, мужні й водночас гуманні та милосердні особистості – пішов служити до ЗСУ.

Брав участь в АТО, разом із побратимами та усім українським військом виявив стійкість та мужність в Іловайському котлі. Із початком повномасштабної війни з росіянами служив медиком та начальником аптеки 24 ОМБр ім. короля Данила. В її складі і дав свій останній бій.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та вся багатотисячна бердичівська громада щиро співчувають рідним та близьким Олександра Астраханцева. Пекучий біль втрати – біль кожного бердичівлянина, кожного українця, кожного, для кого путінський режим – це те, що має бути винищено. Бердичів та Україна будуть пам’ятати свого Героя, помстяться й переможуть!

Останні новини