Зробити заявку про відшкодування пошкодженого під час війни майна відтепер можна у Дії

ДІЯ

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє, що зробити заявку про відшкодування пошкодженого під час війни майна відтепер можна в застосунку Дія.

Послугою можуть скористатися тільки громадяни України, в яких від початку війни 24 лютого було пошкоджено нерухоме майно :

1. Приватні будинки (садибні, дачні та садові).
  2. Квартири.
  3. Інші зареєстровані житлові приміщення.

Щоби подати заявку в Дія, необхідно:

• Оновити застосунок до актуальної версії.
  • У розділі “Послуги” оберіть “Пошкоджене майно”.
  • Заповніть форму (слідуйте підказкам).
  • Після реєстрації повідомлення очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що будуть визначені урядом найближчим часом.

❗️ВАЖЛИВО
Через заміновані окупантами житлові будинки в містах, де точилися бої, але які наші захисники вже звільнили зараз все ще НЕБЕЗПЕЧНО! Просимо дочекатися офіційного повідомлення від місцевої влади про повне розмінування території.