Толока у Бердичеві триває: прибрали прибережну частину Гнилоп’яті (фоторепортаж)

2

Прибережну частину частину Гнилоп’яті повністю вичистили від сміття під час другого дня Великої бердичівської толоки. Основний кістяк прибиральників склали працівники управління житлово-комунального господарства Бердичівської міської ради, долучилися до колег представники окремих відділів виконавчого комітету та працівники МКП “Бердичівкомунсервіс”.

Стартували учасники толоки на пляжі, далі крок за кроком пройшли під стінами колишнього заводу “БЕВЕРС” доріжкою від пляжу і до самого пішохідного мосту. Завершальним етапом стало прибирання території біля мосту.

Наскільки дбайливо бердичівляни ставляться до місцевин, що могли б служити зонами відпочинку, можна побачити нижче на фото.