Бердичів

міська рада

Бердичівським тренерам вручили Подяки за спортивні досягнення у 2022 році

DSC_0271-1

Спортсмен – то, з-поміж іншого, історія про особливі людські якості. Про прагнення до перемоги, про витривалість, стійкість і загартованість, про вміння концентруватися і вибухнути у потрібну мить усім наявним потенціалом. Лише так можна ступити на п’єдестал пошани. І лише завдяки цим якостям можна продовжити ставити цілі й досягати їх навіть тоді, коли у твоїй країні війна.

У надважкий для України рік бердичівські легкоатлети та майстри з тайського боксу досягають високих результатів, підносячи престиж вітчизняного спорту у світі. А їхні наставники вчергове доводять свою відданість тренерській справі, плідно працюючи в умовах воєнного стану.

Власне, за це й відзначили їх Подяками під час 2-го пленарного засідання 23 сесії Бердичівської міської ради. Подяки Бердичівської міської ради отримали:

  • Заслужений тренер України з легкої атлетики Олександр Гаврилюк;
  • Заслужений тренер України з легкої атлетики Сергій Шеремет;
  • Заслужений тренер України з легкої атлетики Олександр Михальченко;
  • Тренер-викладач з легкої атлетики Юрій Кузик;
  • Тренер міського ВПСК «Козак» Олег Глінський.

За плечима наших юних земляків і землячок «золоті», «срібні» й «бронзові» виступи на чемпіонатах та відкритих першостях України, а також переможні поїздки за кордон.

Про успіх вихованців Юрія Кузика у Варшаві Офіційний сайт Бердичівської міської ради вже розповідав. Не відстають від легкоатлетів і наші боксерки. Катерина Глінська достроково перемогла суперницю з Індії вже у першому раунді в 1/4 чемпіонату світу з тайського боксу, що проходить нині в ОАЕ, і вийшла до півфіналу. Бердичівляни мають змогу повболівати за землячку: 2 червня вона даватиме бій суперниці з Греції.

Останні новини