Бердичів

міська рада

Бердичівські легкоатлети розгорнули переможний синьо-жовтий стяг на змаганнях у Варшаві

Кузик_Польща_1-1

Україна бореться за перемогу на усіх фронтах, доводячи світу свою силу, витривалість і незламність. Свій внесок у справу роблять і бердичівські спортсмени, досягаючи високих результатів на міжнародних майданчиках.

Вихованці тренера Юрія Кузика здобули перемоги на міжнародних змаганнях Mistrzostwa Warszawy Młodzików, які пройшли 21-22 травня у польській Варшаві. Даниіл Маркевич виборов «золото» на дистанції 200 м. та посів друге місце на 100-метровій дистанції. Відзначилися кращим чином і дівчата. Аліна Розовенко на дистанціях 100 та 200 метрів піднялася на другу сходинку п‘єдесталу пошани.

Бердичівські легкоатлети вкотре довели, що жодні труднощі, навіть такі, які зараз переживає кожен українець, не зламають сили духу і не відберуть бажання розвиватися, ставати кращими та перемагати.

Міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада та виконавчий комітет вітають юних спортсменів та Юрія Кузика з черговими досягненнями і бажають гідних виступів на спортивних доріжках, завойовувати призові місця, щоб і надалі прославляти Бердичів та Україну!