Бердичів

міська рада

Бердичів втрачає Героїв-земляків: за Україну віддали життя Сергій Андрухович та Віталій Паламарчук

Вічна-память2-3

Війна з російським агресором – праведна й кривава: боронячи Україну та мільйони співвітчизників від знищення путінським режимом, гинуть її захисники й захисниці, до міст та сіл у різних куточках країни надходять страшні звістки. Знову отримав такі звістки Бердичів: загинули наші Сергій Андрухович (1973 р. н.) та Віталій Паламарчук (1980 р. н.).

Сергій Андрухович служив водієм такелажного взводу гаубичного самохідного дивізіону. Він став одним із тих, чиї життя 17 травня забрав ворожий ракетний обстріл у Десні. Сергій Леонідович до останнього залишався вірним присязі, військовому обов’язку, своїй Батьківщині та своєму народові.

У районі Бахмута дав останній бій рашистам Віталій Паламарчук. Наш земляк проходив службу у в/ч 4044 – був стрільцем-снайпером. Із початком широкомасштабної агресії чоловік не раз приходив до військових фахівців в якості добровольця. У відповідь чув, мовляв, настане твій час – дамо знати. Зрештою, час настав, і Віталій Паламарчук як захисник України виявив стійкість, мужність, відвагу. 22 травня він геройськи загинув…

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу смерті Сергія Андруховича та Віталія Паламарчука і висловлюють щирі слова співчуття їхнім рідним та близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини