Бердичів

міська рада

Бердичів сімейний: буде рід, народ, родина – буде славна Україна (ФОТОРЕПОРТАЖ)

IMG_20220515_151600_1-1

“Рід”, “народ”, “родина” – в Україні ці слова мають один корінь, одну основу і один великий сенс: буде рід, родина – буде й Україна.

Україна і Бердичів – це, з-поміж іншого, про особливу роль родинних зв’язків. Якщо гарне свято – то у колі сім’ї, всією родиною. І якщо раптом прийшло горе – теж переживати його всім разом. В єдності сила – це ж бо і про сім’ю також.

У важкі для держави часи, коли український народ всією своєю багатомільйонною родиною, переживаючи страшний біль втрат, бореться проти окупантів, варто безумовно вірити у те, що ворога буде вибито й вигнано з рідної землі. Небо знову стане мирним, а дитинство маленьких і юних українців – радісним та щасливим.

У цьому переконана бердичівська громада, у цьому переконаний міський голова Сергій Орлюк. Творити свято для дітвори – це потужний крок до перемоги над злом, і таке свято з нагоди Міжнародного дня сім’ї відбулося у Бердичеві.

Сергій Орлюк від душі вітає усі родини бердичівської громади. Любов, мудрість, розуміння, взаємоповага, милосердя, віра у Господа – це те, чим споконвіку жили в українських сім’ях. На тому й стоїть наша нація, тому й є вона непереможною.

Як запалювали на святковому дійстві організатори – Публічна бібліотека бердичівської громади та міський Палац культури – дивіться на фото.

Останні новини