Бердичів

міська рада

Благодійний турнір з міні-футболу: зібрані кошти спрямують на потреби артилеристів

изображение_viber_2022-05-21_18-31-36-364-1

У Бердичіві відбувся відкритий турнір з міні-футболу серед молодіжних аматорських команд на кубок міського центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх», який організовано у рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

У турнірі взяли участь шість команд: «Ехо», «Ніка»  та «Спарта» з Бердичева, житомирський «Бульвар», ФК «Хажин» та «Скіменс» із с. Семенівки. Саме бердичівська молодь запропонувала зіграти благодійний турнір, кошти з якого – передати на потреби ЗСУ. Ідея знайшла відгук, проте з поправкою, аби зібрана сума послугувала потребам 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Міський голова привітав усіх учасників з відкриттям турніру  та подякував їм за гарну ініціативу. Сергій Орлюк зазначив, що, об‘єднуючись довкола гарних ідей у час найстрашніших та найважчих випробувань, ми демонструємо свою велику силу духу, силу волі і силу бажання перемогти – як у спортивних змаганнях, так і у великій боротьбі з ворогом.

Подякував футболістам за підтримку Збройних Сил України в. о. заступника командира 26 артилерійської бригади з морально-виховної роботи. Він запевнив, що військові роблять усе можливе і неможливе, аби якнайшвидше здобути перемогу у війні.  

Кожна команда-учасниця  турніру зробила свій благодійний внесок. Долучитися до збору коштів упродовж усього турніру мали змогу усі бажаючі, поклавши їх до скриньки, розміщеної біля спортивного майданчика.

За результатами семи ігор, перемогу у змаганнях здобула команда ФК «Хажин». Друге місце посіла бердичівська «Спарта», третє призове вибороли житомиряни. Представник військової частини вручив команді-переможниці Кубок, а усі учасники отримали дипломи.

Кульмінацією заходу став підрахунок коштів, які вдалося зібрати під час турніру. Ця сума склала 4 500 грн. Обговоривши потреби військових, організатори змагань – центр «Спорт для всіх», відділ молоді та спорту Бердичівської міськради та ДЮСШ м. Бердичева – вирішили закупити бійцям каремати.

Останні новини