Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

DSC_0117-1

На засіданні виконавчого комітету було внесено зміни до бюджету громади. Зокрема, 5,0 млн. гривень із загального фонду спрямують на компенсацію виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям населення.

У зв’язку зі зменшенням іншої субвенції з обласного бюджету, управління освіти і науки не отримає 750,0 тис. грн., що передбачалися на будівництво спортивного майданчика з м‘яким покриттям на території НВК «Школа-гімназія-ліцей» №10.  

Так само 49,5 тис. грн., запланованих  на придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика на прибудинковій території житлового будинку на пл. Соборній, 18 (ОСББ «Центральний,18), не отримає управління ЖКГ.  

Але є зміни і зі знаком «плюс»: бердичівська громада відновлює співробітництво з корпорацією НЕФКО. В якості співфінансування Бердичів виділить 13,7 млн. грн. на реконструкцію мереж водопостачання.

Члени виконкому одноголосно прийняли рішення про виділення матеріальної допомоги сім‘ям двох бердичівлян, які загинули у боях з російським агресором – у розмірі по 50 000 грн. кожній.

Затверджено звіт про незалежну оцінку об‘єкта комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади з метою його переоцінки – нежитлової будівлі по вулиці Сергія Сідлецького, 3, що підлягає передачі в оренду шляхом проведення аукціону.

На засіданні члени виконкому проголосували рішення «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету від 12.12.2013  № 515 «Про затвердження списків для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого  харчування».

Останні новини