Бердичів

міська рада

Він віддав життя за Україну: геройськи загинув бердичівлянин Олександр Рєзнік

Рєзнік

Війна з  росією щодня дає привід говорити про доблесть і мужність українського війська, як дає вона привід і відчувати гіркий біль втрат. Тривають запеклі й важкі бої за кожний населений пункт, за кожен мікрорайон у містах, за кожен будинок, і у цій боротьбі віддають життя наші Герої.

Бердичівська громада втратила Олександра Рєзніка… Він бив ворога з 2015-го року. Відтоді й дотепер проходив службу у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Сильний, спортивний, витривалий – 34-річний Олександр був саме таким, яким належить бути десантнику. Люблячий свою Україну, свою матір, сестру, єдиного сина, котрого виховував самостійно і якому віддавав всього себе, люблячий друзів і побратимів – він був саме таким, яким належить бути Українцеві. До останнього бою, до останнього подиху…

Церемонія прощання з Олександром Рєзніком відбудеться 31 травня:

  • О 12:00 за адресою: вул. Юрія Панасюка, 7-а (колишня 25-го жовтня);
  • О 13:00 у Будинку офіцерів.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Рєзніка і висловлюють щирі співчуття його рідним та близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини