Вітання з Днем Матері від управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради

День-Матері_2-3

Немає нічого сильнішого, ніж материнська любов. Немає нічого важливішого, ніж материнське серце. Немає нічого безціннішого, ніж материнське тепло. Нехай завжди Господь Бог береже світле почуття, що зв’язує душі матері і дитини!

З нагоди Дня Матері вітаємо зі святом усіх матусь Бердичівської міської територіальної громади та бажаємо мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих років життя у незалежній та квітучій Україні!

Щиро зичимо вам світлої материнської радості – здорових, веселих і щасливих дітей. Нехай ваші дні наповнюються щирими посмішками, яскравими досягненнями і приємними сюрпризами.

Особлива подяка та шана матерям наших воїнів за те, що виховали гідних синів – справжніх героїв, готових віддати життя задля мирного неба над вільною Україною!

З повагою – колектив управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради