Бердичів

міська рада

Вітання Сергія Орлюка з Днем Матері

День-Матері_голова-1

Дорогі наші Матері, любі Неньки, Матусі !

Прекрасний сонячний травень, подих Весни й Материнської любові не затьмарить жодна війна. Саме у ці дні ми відзначаємо особливу дату – День Матері, і я від усього синового серця вітаю кожну з вас із цим святом.

Будь-яка мудра й духовно наповнена людина мріє бачити свою матусю щасливою. І, мабуть, немає сьогодні в Україні такої матері, котра на питання: «Що тобі потрібно для щастя?», не відповіла б: «Мир і щоби усі були живі й здорові»…

Мир неодмінно буде, ми вас у цьому запевняємо. Українці йдуть до нього крізь невимовні труднощі. Вони втрачають найдорожчих їм людей, їхні душі рвуться від гірких материнських сліз, від споглядання, як зруйновано те, що з таким натхненням будувалося. Стискаються серця, а разом із серцями стискаються кулаки.

За кожного з синів та доньок, які пішли у засвіти, буде відповідь. Ми виб’ємо ворога зі своєї землі і відбудуємо нашу прекрасну країну. На честь наших Героїв – загиблих і живих, на честь справедливості й людяності, на вашу честь – дорогі матері.

Переможного миру Україні, душевного спокою та втіхи вам, матусі. Понад усе прагнемо бачити вас живими, здоровими, усміхненими. Людської уваги, розуміння та Божої ласки!

Із повагою вдячно – Бердичівський міський голова                            Сергій ОРЛЮК