Бердичів

міська рада

До Небесної когорти Героїв-Захисників України відійшли бердичівляни Андрій Сутунов та Микола Войченко

Вічна пам'ять2

Українці самовіддано б’ються з путіним та рашистською ордою, вражаючи весь світ своєю звитягою та, на превеликий жаль, втрачаючи доблесних захисників і захисниць. Оплакує своїх синів та пишається кожним із них Бердичів.

Пишається Андрієм Сутуновим та Миколою Войченком, котрі днями відійшли до Небесної когорти Героїв-Захисників України. Обидва –  бердичівляни: Андрій свого часу закінчив 9-ту школу та згодом опанував професію електрика, Микола вчився у Бистрицькій школі, а по завершенні навчання – у місцевому будівельному ліцеї.

Обидва мали золоті руки і без роботи сидіти не звикли. Обом довелося попрацювати за кордоном. Та коли на їхню землю і на життя цілої української нації зазіхнув російський окупант, виступили оборонцями Батьківщини. Свій військовий обов’язок виконували до останнього подиху і вирушили у засвіти у самому розквіті літ: Микола лише кілька місяців не дожив до свого 33-річчя, Андрій у квітні відзначив 45-й день народження. Наша гордість, наші Герої, наш вічний сум…

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет, уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують з приводу непоправних втрат та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Андрія Сутунова та Миколи Войченка. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!