Бердичів

міська рада

Залишився вірним Україні, Господу та військовому обов’язку: на Харківщині геройськи загинув бердичівлянин Микола Борисенко

Борисенко_некролог

Лише можна уявити, яка життєва сила наповнює 40-річного чоловіка – будівничого за своїм характером, будівельника за професією… Скільки краси й комфорту він міг би ще створити для тисяч людей… Як розривало його зсередини, коли бачив зруйновані осатанілим ворогом будинки й долі… Залишався один вірний шлях – гнати окупантів зі своєї землі, аби після перемоги, у мирній Україні, з таким само завзяттям взятися за справу, яку любив, на якій розумівся – відбудовувати Батьківщину… Він рішуче ступив на цей шлях і віддав життя за світле прагнення…

09 травня у боях на Харківщині геройськи загинув бердичівлянин Микола Борисенко. Із самого дитинства він відчував у собі силу й бажання робити кращим життя інших за рахунок власного вміння і таланту. Тож, відучившись у 4-й школі, вирішив опанувати професію електрика у ПТУ № 4.

Зводив будинки у різних містах України, працював у Польщі. Щодо Бердичева, то Микола брав участь у будівництві однієї з сучасних окрас міста – ТЦ «Шевченківський».

Із початком широкомасштабних воєнних дій добровольцем пішов боронити Україну. Служив гранатометником у легендарній 95-ці. Служив, як і працював – гідно. Загинув, як Герой.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують з приводу загибелі Миколи Борисенка і висловлюють щирі співчуття рідним та близьким славного земляка. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!