Бердичів

міська рада

Змінено порядок обліку та розподілу 82,5 тис. л. дизельного палива із матеріального резерву громади

DSC_0116-1

Рішенням виконавчого комітету змінено порядок обліку та розподілу 82 522,00 л дизпалива, що складали матеріальний резерв Бердичівської міської територіальної громади.

Свого часу, інформували членів виконкому, це паливо бердичівській громаді безкоштовно надали з управління автомобільних доріг Житомирської міської ради. На той момент обласною Радою оборони ще не було прийняте рішення «Про оборонні заходи», тож у Бердичеві усі 82,5 тис. л. включили до матеріального резерву громади.

Розподіл дизельного палива для потреб оборони здійснюватимуть за рішенням виконавчого комітету та Ради оборони Бердичівської міської територіальної громади.

Паливо дозволяється використовувати на наступні потреби:

  • ЗСУ, Тероборони, Нацгвардії, Національної поліції, СБУ та інших утворених, згідно закону, військових формувань;
  • Для забезпечення життєдіяльності підприємств та організацій державної та комунальної форм власності у період дії воєнного стану;
  • Для передачі іншим органам місцевого самоврядування, територіальним громадам області;
  • Для потреб волонтерів, пов’язаних з обороною та/або гуманітарною діяльністю у період дії воєнного стану;
  • Для забезпечення техніки (у т.ч. і приватної), залученої у роботі оборонної сфери, виконання евакуаційних заходів та сфери забезпечення життєдіяльності населення, що не заброньовані за підприємствами, установами, службами та організаціями на період дії воєнного стану.

Перший заступник міського голови Артем Азізов, у свою чергу, запропонував утворити комісію у складі членів Ради оборони Бердичівської міської ТГ, членів виконкому та депутатів міської ради, котра у зв’язку зі зміною статусу та порядку обліку дизпалива здійснить необхідний замір для уточнення його повного обсягу.   

Останні новини