Бердичів

міська рада

Кафе та ресторани міста незабаром відкриють літні майданчики, а на деяких маршрутах громадського транспорту має змінитися перевізник – виконком міської ради

DSC_0252-1

26 травня відбулося засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради, на розгляд якого було винесено 14 питань. Стосувалися вони, зокрема, благоустрою міста, транспорту, питань бюджету та інших галузей.

Із початком сезону відпочинку власники деяких кафе та ресторанів виявляють бажання встановити біля своїх закладів літні майданчики – це дозволить уникнути скупчення відвідувачів у приміщеннях, а також урізноманітнить відпочинок бердичівлян і гостей Бердичева. Виконком прийняв рішення дозволити ресторанам, кафе,  барам, кав‘ярням, закусочним, буфетам на території громади розміщувати та облаштовувати такі сезонні майданчики на період з 1-го червня по 31-ше жовтня цього року. Аби такий майданчик запрацював, власники повинні дотриматися певних умов. Облаштування подібних відпочинкових зон повинне повністю відповідати будівельним вимогам. Що стосується благоустрою – то обов‘язковим має бути озеленення, встановлення сонцезахисних парасоль, маркіз, у вечірній час майданчик повинен мати освітлення. Пластикові столи та стільці під забороною –дозволено вироби лише з натуральних матеріалів. Рекомендується встановлення системи відеонагляду. На сьогодні намір встановити сезонні майданчики оголосили вже троє підприємців.

Ще одне прийняте рішення стосується благоустрою  біля автобусної зупинки «Поліграфічна» по вул. Житомирській. Підприємцю, який виявив бажання дещо змістити конструкцію зупинки та провести роботи з укладання тротуарної плитки, надали відповідний дозвіл.

На чотирьох графіках маршрутів № 1А та № 9 зміниться перевізник. Попередній відмовився від виконання зобов‘язань і,   відповідно, договір з ним розірвано. Відтак рішенням виконкому оголошується конкурс на перевезення пасажирів за даними маршрутами (один графік – №  1А, три – № 9) та створено тимчасову конкурсну комісію. Сам конкурс призначено на 22-ге червня цього року.

Проголосовано і рішення про включення до переліку категорій дітей, яким у закладах освіти надається харчування за рахунок міського бюджету, тих дітей, батьки яких перебувають на військовій службі, безпосередньо беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримуванні збройної агресії російської федерації.

Члени виконкому постановили затвердити й ввести в дію нові тарифи на платні медичні послуги, що їх надає Бердичівська міська лікарня. Усі тарифи збільшено. Причиною цьому послугувало підвищення заробітної плати медичних працівників, котрі ці послуги надають. Інформацію про нові тарифи буде розміщено на офіційному сайті закладу.

У рамках шефської підтримки буде здійснено додаткове фінансування військових частин. Кілька проєктів стосувалися внесення змін до складу деяких комісій виконавчого комітету міської ради.1

Останні новини