Бердичів

міська рада

Міжнародна благодійна допомога від ЮНІСЕФ послугує розвитку маленьких бердичівлян

1-23

Центр раннього розвитку дитини «Кіндервілль» при міському Палаці культури ім. О. Шабельника отримав благодійну допомогу від дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. Керівництво Житомирської ОДА налагодило активну співпрацю з фондом у питанні розвитку просторів для дітей та молоді під час війни.

Десятки коробок зі справжніми дитячими скарбами вихованцям «Кіндервілля» передав Центр надання соціальних послуг та Бердичівський міський голова. Сергій Орлюк подякував міжнародній організації за турботу про маленьких бердичівлян та підтримку у такий непростий для України час. А ще привітав вихованців «Кіндервілля» з Днем захисту дітей, який відзначатиметься 1-го червня.  

Малеча з неабиякою цікавістю розглядала гостинці, що під час занять у центрі допоможуть їм пізнавати світ, розвивати уяву, увагу, фізичні, розумові та творчі навички і якнайкраще підготуватися до першого класу. Серед подарунків – набори для раннього розвитку дитини, настільні ігри, групові набори для дозвілля та психологічної підтримки дітей та їхніх батьків, набори для активних розваг на свіжому повітрі та багато іншого.