Бердичів

міська рада

На Донеччині загинув Герой-Захисник із Бердичева Олександр Цівінський

Цівінській

Думками й серцем нині мільйони українців на сході своєї держави: на Донеччині й Луганщині точаться надважкі бої. Наше військо рішуче та самовіддано демонструє дива військової звитяги, волю до перемоги, найкращі людські чесноти. Вони б’ються за кожен клаптик рідної землі, зрошуючи її своєю кров’ю, вкриваючи своїми тілами. Аби лишень вибити окупанта, аби перемогти, аби жити у мирі…

22 травня у бою за Україну, у районі м. Бахмута, своє життя віддав бердичівлянин Олександр Цівінський.

Віддав як справжній воїн – знаходячись на бойовій позиції, стримуючи танкову навалу рашистів. До кінця залишаючись вірним своєму обов’язку, побратимам, співвітчизникам.

Народився Олександр у 1986 році. Службу проходив як стрілець-снайпер батальйону спецпризначення військової частини А 4044. Віднині й навічно слугуватиме однією з окрас Небесної Когорти Українських Героїв.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Цівінського та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!