Бердичів

міська рада

На те, аби податки пішли до місцевого бюджету, у Бердичеві потрібно три спроби

DSC_0338-1

Із третьої спроби потрібну для прийняття кількість голосів бердичівських депутатів набрав проєкт рішення про надання дозволу ПП “Кароля” на виготовлення документації з землеустрою. Мова йшла про надання дозволу приватному підприємству, зареєстрованому у с. Скраглівка, на виготовлення документації з землеустрою щодо інвентаризації земель сільгосппризначення на території Бердичівської міської територіальної громади з метою подальшого оформлення права оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на строк до одного року.

На першому пленарному засіданні 23 сесії Бердичівської міської ради проєкт було провалено, і на 2-му засіданні його знову винесли на розгляд. І знову голосів для затвердження не вистачило. Пізніше, за однією з пропозицій, проєкт поставили на переголосування.

Дещо дивною, на думку міського голови Сергія Орлюка, виглядала ситуація, коли ні на засіданнях постійних комісій, ні на погоджувальній раді ніхто, власне, публічно не виказував жодних заперечень з приводу даного питання, не лунало жодних зауважень та пропозицій безпосередньо при його озвученні на цій сесії, та лишень справа дійшла до голосування, з’явилися “проти” й “утримався”. Зрозуміло, що це право депутатів, але проти чого голосується у даному випадку? Від чого утримуються деякі народні обранці? По суті, від того, аби підприємство сплачувало податки до бюджету громади.

Зрештою, проєкт, таки, переголосували, і з третього разу голосів для його затвердження вистачило.