Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк вітає громаду з Днями пам’яті і примирення та перемоги над нацизмом у 2-й Світовій війні

Ніколи-знову-1

Дорогі земляки, мешканці бердичівської громади!

8 та 9 травня ми з вами згадуємо події найжорстокішого та найкривавішого жахіття в історії людства. 2-га Світова війна завершилася перемогою над нацизмом, забравши при цьому життя десятків мільйонів людей.

Українці тоді зробили свій вибір – разом із представниками багатьох національностей вони увійшли до антигітлерівської коаліції. Ціною цього праведного вибору стала втрата близько чверті населення – понад 8 мільйонів чоловіків, жінок, дітей, людей похилого віку. Спільно з іншими народами ми не дали розповзтися нацизму світом і усі післявоєнні роки найголовнішим для українців був мир. Мир, життя, праця…

Так тривало майже сім десятиріч. Доки путінський режим не розв’язав нову війну. Загарбуючи одну територію за іншою, знищуючи людей, рівняючи з землею все, що на ній знаходилося і цинічно запевняючи про, начебто, миролюбність та братерство.

Сьогодні росія ламає зуби об Україну. На нашій з вами землі свідомо влаштовується геноцид цілої нації. Масові звірячі вбивства, знущання та катування, депортації, фільтраційні табори. Як і гітлер, путін не зупиняється ні перед чим, аби перекроїти світ так, як бачить це він.  

І українці теж влаштують йому повторення історії – вони знову здобудуть перемогу! Іншого не дано, адже ми боронимо наше рідне – наші родини, наших співвітчизників, нашу Батьківщину, наше право вільно обирати своє майбуття.

Ми зробимо все для того, аби у мирній успішній країні жили наші діти та онуки, жили ті, хто пройшов крізь 2-гу Світову та відчув на собі все те лихо. Перемога буде за Україною!

Слава Збройним Силам України!

Слава українському народу!

Слава Україні!

Із повагою та шаною – Бердичівський міський голова                                 Сергій ОРЛЮК