Бердичів

міська рада

У Бердичеві запрацюють шість дитячих садочків

DNZ

Бердичів щодня робить кроки, аби життя мешканців громади повернулося до звичайного ритму. Так, зокрема, полегшення відчують батьки, які працюють, але досі ламали голову, на кого в цей час залишати своїх дошкільнят. З другої половини травня у місті поновлять свою роботу одразу 6 дитячих садочків, де в першу чергу подбають про безпеку маленьких вихованців, адже усі ці заклади мають протирадіаційні укриття (ПРУ).

Відвідувати дошкільні навчальні заклади зможуть винятково діти з сімей, в яких працюють обоє батьків. Це стосується як, власне, бердичівлян, так і внутрішньо переміщених осіб. Попередньо садочки зможуть прийняти близько трьохсот дітей. Для зручності батьків організовуються групи короткотривалого перебування( без харчування) та групи з повнорежимним графіком. Такі групи працюватимуть з 7.30 до 18.00. Вартість харчування залишається на попередньому рівні.   

Щоб поновити відвідування дитячого садка, батькам необхідно звернутися до того закладу, у якому дитина перебувала досі, а для тих, хто хоче оформити малюка до садочка вперше  – до найближчого дошкільного закладу. Їхні керівники визначать, до якого саме з шести ДНЗ ходитиме дитина. При зверненні необхідно обов‘язково надати  довідки з місць роботи обох батьків.