У Житомирській області стартувала програма грошової допомоги «Спільно» від ЮНІСЕФ

Спільно_заставка-1

Про те, що у Житомирській області стартувала програма грошової допомоги «Спільно» від ЮНІСЕФ, нагадує керівник обласної ВА на своєму Телеграм-каналі.

Додаткову фінансову підтримку можуть отримати сім’ї з дітьми, де:

• троє і більше дітей віком до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла 2-х років на момент подачі заявки;
  • двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.

Подати заявку на отримання допомоги можна у кілька способів:

• Звернутись до консультативного центру, який допоможе подати заявку дистанційно за телефоном, зокрема у Viber: (098) 315-61-64, (099) 388-50-56. Якщо Ви подавали заявку більш ніж місяць тому, але кошти не прийшли, також звертайтесь за цими номерами;
  • Звернутись до відділів соціального захисту у ваших міських й селищних радах, ЦНАПів та інших органів соціального захисту.

Для оформлення заявки на матеріальну допомогу потрібні фото підтверджуючих документів:

1. Ідентифікаційні коди батьків та дітей, яким вже виповнилось 18 років.
2. Паспорти батьків.
3. Свідоцтва про народження дітей, яким не виповнилось 8 років.
4. Довідка про інвалідність дитини, якщо дитина з інвалідністю.
5. Банківський рахунок, на який буде здійснена виплата (номер рахунку в форматі IBAN, 29 символів).

Де отримати: Інтернет-банкінг, банкомат (на квитанції), звернутись до спеціаліста в банк