Бердичів

міська рада

Хажин та Бердичів – у глибокій скорботі: на Донеччині у боях з ворогом геройськи загинув наш земляк Василь Бондар

Бондар

За рідну землю, за волю свого народу українці платять життями кращих своїх синів і доньок. І щодня ці ціна зростає. У кожен куточок зболеної країни приходять моторошні звістки. Бердичівський край знову у сльозах. На сході країни, на Донеччині, геройськи загинув молодий, сповнений сил, енергії і планів на щасливе майбутнє житель Хажинської громади, головний спеціаліст фінансового управління Бердичівської міської ради Василь Бондар.

Василь Бондар народився 29 квітня 1987 року у селі Хажин, де прожив усе своє життя. Після закінчення школи він вступив до Житомирського Національного агроекологічного університету на факультет аграрного менеджменту, який закінчив у 2009-му році, здобувши спеціальність «Економіка підприємства».

Свій трудовий шлях Василь Бондар розпочав у Бердичівській податковій інспекції, де працював на посаді державного податкового інспектора відділу адміністрування податків з фізосіб. У вересні 2016-го року почав працювати у Бердичівській міській раді. Вже у січні наступного року пройшов конкурс і був прийнятий на посаду головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління. Його остання посада – головний спеціаліст відділу доходів фінуправління.

Робота і сім‘я – це те, чим жив і надихався Василь Бондар. Люблячий син своїх батьків, своєї землі, своєї країни у перші тижні повномасштабного вторгнення росії до України пішов захищати Батьківщину. Він був мобілізований до лав Збройних Сил України, проходив службу у легендарній 95 десантно-штурмовій бригаді. Василь Бондар загинув, залишившись вірним присязі українського воїна. Його родина втратила найдорожче: сина, брата, чоловіка,  батька – напівсиротою залишилася семирічна донька Захисника. На роботі втратили гарного колегу і товариша – людину з добрим серцем, привітного, порядного, відповідального. Справжнього професіонала і справжнього чоловіка.

Міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Василя Бондаря і висловлюють щире співчуття його рідним та близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться та переможуть!

Останні новини