Бердичів

міська рада

Із Днем Героїв привітали справжніх героїв сучасності

DSC_0183-1

Слова вдячності за ратний подвиг, за мужність і витривалість, за патріотизм і самопожертву міський голова Сергій Орлюк висловив особисто українським воїнам, котрі отримали поранення під час бойових дій. Працівники міського Палацу культури влаштували імпровізований концерт, приурочений Дню Героїв.

У своєму зверненні очільник міста зазначив, що кожен з них, хто захищає українську землю, державу, батьків і дітей – герої нашої сучасності. Герої і ті медики, які щодня, не шкодуючи ні своїх рук, ні свого серця, роблять благородну справу – піднімають і ставлять на ноги у прямому значенні виразу поранених бійців. Роблять усе можливе, аби воїни відновили своє здоров‘я і сили, щоб повернутися до війська і гнати окупанта з рідної землі. Сергій Орлюк висловив усім їм щиру подяку та повагу від свого імені, від імені своєї родини, від Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету, від усієї громади.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам‘ять усіх героїв, полеглих за волю України. Слава Україні – Героям Слава! Ці слова, які сьогодні зі щемом в душі промовляє кожен українець, з особливим сенсом лунали із вуст справжніх героїв-захисників. Їхні очі наповнювалися слізьми, коли у виконанні муніципального оркестру та солістів Палацу лунали патріотичні та зворушливі композиції: «Марш нової армії», «Герої не вмирають», «Ніхто, крім нас», «Я не хочу війни», «Вставай, о земленько моя», «Прапор України» та пісня, яка давно стала народною – «Чорнобривці».