Заступником міського голови затверджено Руслана Квятківського

1-4

Заступником Бердичівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради одноголосним рішенням міської ради затверджено Руслана Квятківського. До цього він очолював управління житлово-комунального господарства, і на новій посаді відповідатиме саме за цей напрямок.

Руслан Квятківський народився 30 січня 1978 року у Бердичеві. Навчався у СЗОШ № 1, згодом – в автодорожному коледжі (спеціальність – технік-механік) та у Житомирському інженерно-технологічному університеті (факультет – бухгалтерський облік та аудит).

Свого часу працював інженером, економістом на Бердичівській меблевій фабриці, АТП-11837, на заводі “Прогрес”, у Промінвестбанку. Певний час займався підприємницькою діяльністю.

Із лютого 2021 року Руслан Квятківський обіймав посаду начальника управління ЖКГ Бердичівської міської ради.