На автодорозі у напрямку Бердичева встановлюють вказівники з назвами населених пунктів

06-2

На автодорозі у напрямку Бердичева встановлюють вказівники, що інформують про населений пункт. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

Така потреба, пояснюють в Автодорі, виникла, аби уникнути дорожньо-транспортних пригод на магістралі державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

За дорученням Ради оборони Житомирщини, роботи будуть проведені і на визначених ділянках інших доріг. Повертають на місця дорожні знаки 5.49 «Початок населеного пункту» та 5.50 «Кінець населеного пункту», що були демонтовані у перші дні війни.

Встановлення дорожних знаків дає можливість працівникам Патрульної поліції Житомирської області відновити фіксування швидкісного режиму транспортних засобів.

Закликаймо водіїв неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, бути уважними та обережними. Від цього залежать людські життя.