Рішення прийняті на засіданні Бердичівської міської територіальної виборчої комісії Бердичівського району Житомирської області 27.04.2022

ogoloshennya-1

Постановою від 27.04.2022 № 90 Амелькіну Юлію Миколаївну, обрану депутаткою Бердичівської міської ради VIII скликання за єдиним багатомандатним виборчим списком від ЖИТОМИРСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» визнано такою, що достроково припинила повноваження депутата Бердичівської міської ради VIII скликання на підставі особистої заяви про складення нею депутатських повноважень.

Постановою від 27.04.2022 № 91 визнано призупинення будь- якої діяльності ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» на період дії воєнного стану обставиною, що унеможливлює ухвалення Бердичівською міською територіальною виборчою комісією Бердичівського району Житомирської області рішення щодо визнання обраним депутатом Бердичівської міської ради VIII скликання у єдиному багатомандатному виборчому окрузі наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку від ЖИТОМИРСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» у строк, установлений частиною 16 статті 36 Виборчого Кодексу України.