Україна – це Європа. Маленькі бердичівляни відзначили День Європи

1-15

Веселі розваги, рухливі ігри, яскраві фарби, сонячні усмішки, плече товариша і мамині обійми – так маленькі бердичівляни відзначили День Європи. На дитячому майданчику у центрі міста працівники Публічної бібліотеки та художньої школи створили неймовірну атмосферу, в якій хлопчики, дівчатка та їхні мами змогли хоча б ненадовго відволіктися від важких реалій війни, що намагається знищити щасливе дитинство усіх українських дітей. Дітей, які більше за все мріють жити під мирним небом у своїй вільній і незалежній країні.

«Україна – це Європа» – під цим гаслом відбулося святкове дійство на ігровому майданчику. Саме для  дітей, для їхнього світлого майбуття українці вже давно й свідомо обрали європейський напрямок розвитку своєї країни. І заради того, аби бути повноправною частиною європейського суспільства, батьки цих дітей віддають себе і свої життя у боротьбі з ворогом, котрий усіма силами намагається відвернути Україну від цивілізації.  Але йому це не вдасться. Українським дітям бути європейцями! Бути талановитими, творчими, працьовитими, вільними і щасливими людьми!