Бердичів

міська рада

25 550 гривень: у благодійному футбольному дербі перемогла підтримка українському війську

IMG_20220528_152617-1

У суботу, починаючи з 12-ї години, Центральний стадіон у Бердичеві перетворився на місце збору тих, хто закоханий у футбол, скучив за цією грою, за емоціями, за живим спілкуванням. Прийшли сюди й ті, котрі готові були зробити власний внесок у підтримку українських Збройних Сил: організатори оголосили, що кошти, які вдасться зібрати під час ігор, спрямують на допомогу військовим 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Нагадаємо, що першу частину (4,5 тисячі гривень) було зібрано під час благодійного турніру з міні-футболу, що не так давно відбувся у місті.

Цього разу вболівальники і присутні на Центральному змогли насолодитися справжнім великим футболом. Протягом всього часу на трибуні була встановлена благодійна скринька для збору коштів. Головними дійовими особами перших чотирьох матчів стали збірні у складі вихованців ДЮСШ м. Бердичева та Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю. Свою футбольну майстерність демонстрували хлопці й дівчата різних вікових груп – від 2005 р. н. до 2015 р. н.

Ну а «хедлайнерами» дійства виступили дві команди, кожен гравець з яких чимало зробив для розвитку бердичівського футболу. Умовно їх можна назвати ФК «Бердичів-1» та ФК «Бердичів-2». Через певні обставини не змогли прибути на гру раніше анонсовані вінничани – що ж, у результаті відбулося справжнє дербі, а що таке дербі, його статус і смак пристрастей на ньому спільноті, причетній до футболу, пояснювати зайве. Відіграли хлопці на «відмінно», з усім, що притаманно якісному футболу – глядачам сподобалося. Зустріч завершилася з рахунком 1:1. Авторами голів стали Олександр Гончарук і Віталій Борисевич.

Коли у країні війна, взаємна підтримка – на першому місці, зазначив у своєму вітальному виступі міський голова Сергій Орлюк. Ігри на Центральному, продовжив, є одним із прикладів того, що Бердичів та Україна живуть і будуть жити. У тому числі, й любов’ю до футболу. Українській армії потрібна сила – ворог потужний кількістю, його дуже багато. Але наші вояки сильніші духом, і це доведено ними на полях боїв.

Самі військові запевняють: наша армія вистоїть і переможе. У ній відчувають підтримку світових держав, підтримку місцевої влади, волонтерів, всієї громади і щиро вдячні за це. А наскільки вдячні, то агресор вже відчув і ще відчує.

За інформацією організаторів, під час ігор скринька поповнилася на   25 550 грн. На що спрямують кошти, буде узгоджено з артилеристами.