Бердичів

міська рада

Бердичівські рятувальники побували в гостях у «Золотої рибки» у рамках квесту «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

1-12

Літо для дітей – то пора радощів, веселощів, особливого, відпочинкового, настрою. Так вважалося завжди. І навіть у часи, коли у країні війна, дорослі намагаються створювати й зберігати для дітвори світлу атмосферу добра й посмішок. Втім, навчають при цьому: разом з усіма принадами літо, тим паче, коли навколо – воєнний стан, таїть у собі й чимало загроз. І для того, аби не давати тим загрозам руйнувати життя, потрібно володіти певними навичками.

Саме ці навички поставили за мету освіжити у дитсадку № 22 «Золота рибка». Задля цього влаштували захоплюючий квест різними локаціями на території закладу. Задумали все так, що після відвідування усіх локацій, якщо був уважний і небайдужий, озброюєшся набором знань з основ безпеки життєдіяльності. Більш того, ти взнаєш у чому сильний, а де треба ще підучитися та вдосконалитися. Взнаєш, що лише тоді можна досягти успіху, якщо допоміг слабшому за тебе, підтримав друга чи подружку. Справжні рятувальники лише так і діють – професійно, злагоджено, плече-в-плече.

І хто міг подумати, що ось вони – ті, котрі запобігають, рятують і допомагають, ті, котрі без роздуму крокують у вогонь, аби винести звідти людину, аби зробити все можливе й неможливе, щоби полум’я не знищило твою оселю, щоби дістати постраждалого, затиснутого у понівеченій автівці, щоби врятувати потопаючого і, зрештою, заспокоїти й ліквідувати наслідки чогось надзвичайного й загрозливого. Запрошені вихователями «Золотої рибки» бердичівські рятувальники – настільки ж привітні й готові приділити малечі максимум уваги, наскільки професійні й фахові. Тож не дивно, що спілкування вийшло насиченим і, схоже, взаємно приємним.

Пролунали сигнали тривоги… Не за сценарієм заходу – справжньої. Дітвора у реальних умовах продемонструвала, як організовано і за чіткими командами вихователів вміє спускатися до укриття. Ну а там знайомство з гостями продовжилося. Аби вже після відбою завершитися дружнім поливанням клумби зі справжнього брандспойту.