Бердичів

міська рада

Вступила у дію гаряча лінія кризової допомоги та підтримки для ветеранів та їхніх родин

011-1

Як повідомляє Український ветеранський фонд, звертатися на гарячу лінію можуть ветерани, а також військовослужбовці, члени їхніх родин — люди, які опинились у критичних ситуаціях і потребують кризової підтримки тут і зараз.

Телефон гарячої лінії: +38 (067) 400 46 60

Години роботи:  кожного дня з 10:00 до 20:00 год.

“Ветерани та їхні родини можуть зателефонувати в момент, коли їм нестерпно тяжко, коли треба, щоб хтось вислухав, щоб хтось був поруч, щоб хтось допоміг та підтримав на відстані дзвінка. Наша лінія — це першомоментна допомога”, — сказала виконавча директорка УВФ Наталія Рікабаль Калмикова.

Фахівці, які працюють на гарячій лінії, відібрані за професійними сенсами, особистими цінностями та мотивацією надавати допомогу тим, хто її потребує. Кожен із них усвідомлює важливість справи, до якої долучений, та вже в очікуванні, аби стати опорою для ветеранів та їхніх родин, які в цей нелегкий час потребують кваліфікованої підтримки.

Гаряча лінія кризової допомоги та підтримки УВФ покликана допомогти тут і зараз, дати опору і ґрунт під ногами у мить, коли здається, що весь світ довкола руйнується. Труднощі переживання кризових ситуацій, тривоги, страхи, проблеми у відносинах, самореалізації, сенсу життя — з цими та іншими викликами допоможуть впоратися фахівці фонду.

За інформацією Житомирської ОВА