Бердичів

міська рада

Відкритий Кубок з футзалу на підтримку ЗСУ відіграли футболісти Бердичева, Бердичівського району й Вінниччини

IMG_20220625_155319-1

Українська армія самовіддано обороняє країну від агресора. Її безприкладний героїзм, військова майстерність, вірність обов’язку, здатність наводити жах на тисячі оскаженілих окупантів вражають світ. Українці безумовно вірять у своє військо і, зі свого боку, вражають світову спільноту готовністю його підтримувати у будь-який спосіб.  

Свою підтримку ЗСУ вже не вперше виявляє спортивна спільнота Бердичева. У благодійних турнірах з різних видів спорту не лише можна поборотися за перемогу, показати гарний результат, здобути медалі чи покращити власні показники: кожен з учасників, а також будь-хто з охочих може зробити свій внесок до благодійної скриньки. А значить хоч на трохи наблизити Перемогу України.

Цього разу, за підтримки міського голови Сергія Орлюка, відділ молоді та спорту Бердичівської міської ради, ДЮСШ м. Бердичева та міський центр «Спорт для всіх» влаштували на підтримку ЗСУ Відкритий Кубок м. Бердичева з футзалу. До шести бердичівських команд-учасниць долучилися дві команди-представниці смт. Гришківці та с. Хажин, а також футболісти з Вінниччини – з Глуховець та Білопілля.

Десятку учасників організатори розділили на три групи. За результатами матчів, що відбулися всередині груп, ті, хто опинилися в них на ІІ місці, вступили у боротьбу за 4-6 місця у турнірі, команди, що стали у групах третіми, грали за 7-9 місця. Ну а призи за ІІІ, ІІ та І місця розіграли між собою лідери груп – бердичівські «S.W.S.» і «AYAS» та глухівецький «Промінь». За підсумками зустрічей, бронзовий Кубок дістався «AYAS», срібний – гостям із Вінниччини, володарями головного призу ігор стали футболісти «S.W.S.»

З чим їх і привітали Бердичівський міський голова Сергій Орлюк та Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Мілетій Бальчос.

У Бердичеві є змога грати у футбол, вболівати, жити нормальним життям, і Сергій Орлюк вкотре дякує за це Збройним Силам України. Учасники знаходять у собі внутрішні сили, бажання й час збиратися разом і не лише показувати гарну гру та отримувати насолоду від футболу, а й власними внесками допомагати своїй армії – за це дяка командам. Сам футбол і навколофутбольна атмосфера посеред війни, констатував міський голова, є ще одним свідченням того, що в Україні живе й житиме спорт, живуть й житимуть люди, живе й житиме сама Україна.

15 000 гривень – такою сумою поповнилася цього разу кубкова скринька. За задумом організаторів, її долучать до коштів, зібраних під час спортивних заходів що планується провести з нагоди Дня Конституції України.