Бердичів

міська рада

Відтепер у Центрі надання адміністративних послуг самостійно можна отримати державні послуги онлайн на порталі «Дія»

1-21

У Центрі надання адміністративних послуг, розташованому на 1-му поверсі виконавчого комітету Бердичівської міської ради, поновило свою роботу окреме комп’ютеризоване місце для самообслуговування. Це означає, що цілий ряд державних послуг онлайн можна отримати самостійно, скориставшись порталом «Дія».

Авторизувавшись у «Дії», користувач може зайти до свого особистого кабінету та отримати потрібні документи. Зокрема, актуальним на сьогодні є витяг із реєстру територіальної громади (про місце проживання). Задля цього на телефоні особи має бути встановлено додаток «Дія», або ж із собою має бути банківська картка, а на телефоні, у свою чергу, – відповідний додаток від банку. Можна також скористатися файловим ключем (електронним цифровим підписом). Так само, для прикладу, самостійно можна отримати довідку про доходи від Пенсійного фонду чи від податкової.

За інформацією фахівців, частину послуг у режимі онлайн реально отримати вже сьогодні, частина готується до запуску у роботу.

У разі потреби (якщо, припустимо, виникають питання по роботі з програмою), людину зможе проконсультувати вільний адміністратор ЦНАП. Місце для самообслуговування працює по буднях з 09:00 до 17:00.