Бердичів

міська рада

В гостях у «Насіння Надії»: заряджаємо світлом, теплом, гарним настроєм

изображение_viber_2022-06-04_10-38-04-215-1

Прагнеш, аби насіння дало гарні сходи – маєш оточити його постійною увагою, захистом, турботою. І тоді є шанс побачити, як відповідає воно на твої старання, зростаючи, радуючи плодами, милуючи око зміцнілою красою.

Саме такий догляд за маленькими й юними підопічними навчально-реабілітаційного центру для неповносправних дітей «Насіння Надії» намагаються забезпечити у Бердичеві. Чудовим приводом зібратися усім разом став старт літнього відпочинку.

Зі святковим подарунковим кошиком завітав до закладу Бердичівський міський голова. Днями весь світ відзначав головне дитяче свято, нагадав, в Україні ж нині воно набуло особливого змісту. Війна розпорядилася так, що дві дати, які безпосередньо пов’язані з дітьми, розташувалися поруч – як біле й чорне. Одну дату святкують, іншу зустрічають з болем у серці. День захисту дітей і День вшанування пам’яті дітей, загиблих внаслідок збройної агресії росії проти України… Дитина, на переконання Сергія Орлюка, – то за визначенням означає Любов, Захист, Турбота. І дорослі в Україні й Бердичеві робитимуть все для того, аби ці поняття ніколи не розділились, а співжили як одне ціле.

До слів Сергія Орлюка доєдналися секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда та депутатка Житомирської обласної ради Людмила Кицак.

Літо створено для дітей. Для радощів, веселощів, захопливого дозвілля. Таким дозвіллям наповнили першу половину суботнього дня у «Насінні Надії» дві команди – церкви «Сілоам» та Публічної бібліотеки бердичівської громади. Перші влаштували ігрову програму, другі – майстер-класи, в яких можна було сповна довіритися власній фантазії і таланту.

Останні новини