Бердичів

міська рада

Держмолодьжитло придбає 2 квартири у Бердичеві для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

Держмолодьжитло-1

У рамках проєкту від Міністерства розвитку громад та територій України, виконавцем якого є Держмолодьжитло, державою буде закуплено низку квартир, що будуть надані для тимчасового мешкання внутрішньо переміщених осіб, насамперед, із числа багатодітних сімей, житло яких зруйноване внаслідок російської агресії.

31.05.2022 правлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», на підставі рекомендацій Міжвідомчої комісії з відбору житлових об’єктів від 30.05.2022, прийнято рішення здійснити придбання 52-х житлових об’єктів з метою подальшої передачі для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та осіб (першочергово з числа багатодітних), які проживають у деокупованих населених пунктах, не мають і не мали статусу внутрішньо переміщених осіб, житлові будинки (квартири) яких зруйновано, пошкоджено внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією російської федерації.

Житло придбають у Житомирській, Київській, Сумській та Чернігівській областях. Щодо Житомирщини, то у ній буде закуплено 6 квартир, 2 з яких, у свою чергу – у Бердичеві, у будинках, що на вул. Житомирській та Героїв України.

Наразі вже визначено кандидата на одну з цих квартир: ним має стати родина, котра мешкала у Богодухівському районі Харківської області. У родині виховують 4-х дітей.

У матеріалі використано інформацію з сайту Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву