До уваги мешканців бердичівської громади, бажаючих тимчасово прихистити у себе внутрішньо переміщених осіб!

ВПО-1

Шановні мешканці громади!

Україна та українці відстоюють своє право на життя, борячись з російським агресором. Це призвело до того, що тисячі людей евакуюються з зон, де ведуться бойові дії, до більш безпечних регіонів. У такі часи ми маємо бути єдиними та підтримувати одне одного.

Бердичівська громада працює над створенням бази даних осіб, котрі мають бажання тимчасово розмістити у себе вимушених переселенців.

Бердичівляни, котрі готові прихистити внутрішньо переміщених осіб, можуть звертатися з пропозиціями за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 35, дитячо-юнацька спортивна школа ім. В. Лонського. Графік роботи: щоденно з 09:00 до17:00.

Телефони, за якими можна отримати консультацію з цього приводу:

• (098) 959 28 47;
  • (098) 072 60 40;
  • (04143) 4 22 55.

Нагадаємо: держава подбала про те, аби компенсувати витрати з утримання ВПО. Уся необхідна інформація – на сайті: https://prykhystok.gov.ua/