Бердичів

міська рада

Життя перемагає! Сергій Орлюк привітав молодих батьків та новонароджених бердичівлян з Днем Конституції України

DSC_0600

Місце, де народжується майбутнє. Міський голова Сергій Орлюк відвідав Центр Жінки, аби привітати колектив, а головне – молодих батьків, їхніх новонароджених малюків та майбутніх мам з великим державним святом – Днем Конституції України.

Цьогоріч бердичівляни відзначають його у надзвичайно складних умовах: країна перебуває під загрозою ракетних ударів, а багато наших земляків, одягнувши військову форму, захищають Україну зі зброєю в руках. Але життя не спинити і не відкласти на потім, до заповітного Дня Перемоги – воно триває. Особливо це стосується народження дітей.

На щастя, у пологовому і жінки, і їхні немовлята перебувають у чудових, комфортних умовах під пильним наглядом медичного персоналу. Сергій Орлюк відвідав кожну породіллю та їхніх новонароджених діток – нині це семеро наймолодших бердичівлян: дві дівчинки та п‘ятеро хлопчиків. Мамам вручив квіти,  а татам, які у більшості випадків були поруч зі своїми коханими, – подарунки.

Сергій Орлюк побажав міцного здоров‘я немовлятам та їхнім батькам. Адже здорові родини – це запорука успішної країни. А перемога над ворогами, відбудова країни та наполеглива праця на благо майбутнього покоління – спільне завдання кожного українця та кожного бердичівлянина.

І воно буде виконане, вірять у бердичівській громаді: щоби діти, які народжуються у час неймовірно важких випробувань, зростали у мирній, вільній, цивілізованій, розвиненій європейській країні, у красивому, сучасному, комфортному місті. І щоб у майбутньому всі вони небезпідставно пишалися тим, що народилися саме у Бердичеві.