Бердичів

міська рада

Коло друзів Бердичева розширюється: місто відвідала делегація Золотоноші

1-4

Познайомитись із містом, обмінятися досвідом та доставити додому важливий подарунок із Польщі – Бердичів відвідала делегація Золотоноші, що на Черкащині.

Бердичів та Золотоношу об‘єднує спільна дружба з польським Явором. Нещодавно партнерське місто в особі бурмістра пана Еміліана Бери передало обом містам-побратимам по автомобілю швидкої допомоги. Так сталося, що саме бердичівляни доправляли обидва авто від кордону. І от Бердичівський міський голова виконав почесну місію – передав один з автомобілів тим, кому він призначався – громаді Золотоноші.

На запрошення Сергія Орлюка до Бердичева завітали секретарка Золотоніської міської ради Наталя Сьомак, заступник міського голови Олег Флоренко, керуюча справами міськвиконкому Оксана Шакура та депутат міськради Віктор Душка. Гості подякували бердичівлянам за сприяння, розповіли про життєдіяльність громади та презентували продукцію своїх найвідоміших підприємств. У відповідь Сергій Орлюк ознайомив колег із продукцією бердичівських брендів.

Під час візиту посадовці з Черкащини ознайомились з містом, від якого отримали багато позитивних вражень. Бердичівські та золотоніські самоврядовці обмінялися напрацюваннями у сферах ЖКГ, освіти, культури, медицини. Підсумовуючи зустріч, Сергій Орлюк висловив сподівання, що старт дружнім відносинам між бердичівською та золотоніською громадами, даний польським Явором, матиме за результат підписання Меморандуму про дружбу та співпрацю.