Бердичів

міська рада

Краса, що надихає на життя, на перемогу та мир: відкрито персональну виставку художника Володимира Татаринцева

2-2

Здається, світло від його картин закладено у даті його народження – 1 червня. Це значить Сонце, соковиті кольори, теплі пейзажі й теплі люди. Особливість цих робіт, з-поміж іншого, у тому, що на них здебільшого – все те, що так добре тобі відомо. Тобі знайомі ці живописні краєвиди, ти чудово знаєш ось цю жінку, цю родину. І лишень талант автора знову і знову дарує можливість відкрити у баченому й знаному тобою щось абсолютно нове, чи просто завмерти у зачаруванні, якщо бачиш картину вперше.

Першого дня літа у Музеї історії міста традиційно презентує свою персональну виставку Володимир Татаринцев. Ділиться тим, чим жив і живе нині, тим, що на душі і в серці, пензлем, власним талантом і натхненням зізнається у любові землякам та рідному Бердичеву.

Місто й люди віддячують Майстрові присутністю поруч із ним та його роботами, щирими відгуками та непідробним захопленням. Зокрема, музейні працівники твердо переконані у тому, що роботи члена Спілки вільних художників «Вернісаж», майстра народної творчості Володимира Татаринцева – то, у першу чергу, позитивні емоції. У дуже важкі й часто трагічні для України та Бердичева часи, вважають, живопис Татаринцева дарує жагу до життя. До мирного життя. А значить – і до перемоги.   

Фото – Музею історії м. Бердичева та фотохудожника Володимира Поліщука