Бердичів

міська рада

Міська лікарня отримала у подарунок від благодійної організації укомплектований медичний автомобіль

DSC_0684-1

Вчасно та якісно надавати медичну допомогу пацієнтам – головне завдання медицини. Часто трапляється так, що така допомога пацієнтам потрібна ще дорогою до медичної установи. Тоді все залежить від медика, який супроводжує хворого, і від оснащення автомобіля апаратурою, необхідною для порятунку.

КНП «Бердичівська міська лікарня» отримала таке авто у подарунок. Благодійна організація BLAGODAR COMPANY Sergii Bilous i Natalia Bilous в особі співвласниці Наталії Білоус – колишньої бердичівлянки, яка нині проживає у Польщі, презентувала повністю укомплектований санітарний автомобіль.

Міський голова разом з керівником міської лікарні Анатолієм Совою оглянули медичний транспорт та перевірили його оснащення – кардіограф, дефібрилятор, дихальну апаратуру, ноші. Також автомобіль укомплектований перев‘язувальним та іммобілізаційним матеріалом.  

Сергій Орлюк особисто перевірив робочий стан обладнання і висловив упевненість у тому, що вже найближчим часом машина служитиме на благо громади – дасть можливість надавати якісну допомогу під час транспортування пацієнтів не лише територією міста, а й за його межі.