Бердичів

міська рада

Міський голова провів особистий прийом громадян

IMG_20220615_113910_1-1

Близько 4-х годин тривав особистий прийом громадян Сергієм Орлюком. Цього разу проблеми, з якими люди зверталися до міського голови, умовно можна розділити на кілька частин – прохання про матеріальну допомогу, звернення щодо дозволу на встановлення індивідуального опалення, щодо поліпшення житлових умов, земельні питання, питання, пов’язані з субсидією.

На доньку чекає операція у Києві, а дістатися до столиці немає можливості. Вже й гроші на заправку транспорту назбирали, та лишень самого транспорту не знайти.

Отримував субсидію, а тим часом став власником скутера. Про те, що цей факт впливає на отримання субсидії, не знав. Тепер має віддати державі пристойну суму. Що робити?..

Через несправні ринви вода затікає до оселі. Назатікало вже так, що почорніли стелі. Із вуличної вбиральні не викачуються нечистоти, скаржаться мешканці, до того ж не робиться чимало з того, що мав би, на їхню думку, робити управитель – МК ВЖРЕП № 7. Взагалі питань, що стосуються діяльності 7-го МКВЖРЕП, назбиралося чимало. Щодо останнього, то зі слів Сергія Орлюка, є перспектива того, що підприємство, таки, буде працювати, а не спочине у Бозі банкрутом. Принаймні, у місті зроблять для цього усе можливе. Умовна ж гривня з чимось за квадратний метр, що її сплачують мешканці, призводить до сумної картини: одні роблять вигляд, що сплачують, інші – що працюють і надають послуги. Населення вправі обрати достойну, на їхню думку, управительську компанію, нагадує міський голова, має бути адекватна сплата і так само належним чином надані послуги. І у громаді до цього йдуть, запевнив.

Чимало питань, що стосуються тих чи інших проплат, наразі не можна розв’язати через війну, а саме – через певні зміни у роботі Держказначейства. Деякі не входять до компетенції місцевої влади. У межах своїх повноважень Сергій Орлюк надав усі необхідні консультації та роз’яснення – зокрема, щодо можливості реструктуризації боргів (виплат не однією сумою, а частинами). У кількох випадках скликатимуться фахівці виконавчого комітету й аналізуватимуть, що можна зробити. До вирішення ряду проблем, скоріш за все, підключатимуть комунальний Центр надання соціальних послуг.