Бердичів

міська рада

Оголошено додатковий відбір житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

Держмолодьжитло-2

Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» оголошує проведення додаткового відбору для закупівлі житла з метою подальшої передачі для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, першочергово з числа багатодітних, житло яких зруйновано внаслідок збройної агресії російської федерації. Про це інформує Бердичівська районна військова адміністрація.

Додатковий відбір для закупівлі житла проводиться в таких областях України: Житомирська, Київська, Чернігівська області.

Житло може бути придбано у фізичних та юридичних осіб-власників такого житла. Житло має відповідати таким критеріям:

1. Стіни, перегородки, стелі житлових приміщень, коридорів, кухонь, ванних кімнат та туалетів, інших підсобних приміщень, а також вбудовано-прибудованих приміщень. Оздоблюються після штукатурення внутрішніх поверхонь, клейовими та іншими видами фарб, шпалерами, декоративними плитами, панелями, іншими оздоблювальними матеріалами та виробами.

2. Підлога житлових кімнат, коридорів, кухонь, ванних кімнат, туалетів та інших підсобних приміщень, а також вбудовано-прибудованих приміщень. Покриваються паркетом, лінолеумом, облицювальною плиткою, іншими оздоблювальними матеріалами і виробами.

3. Двері та вбудовані шафи. Установлення внутрішніх дверних полотен з коробками, елементів вбудованих шаф та антресолей у приміщеннях квартир та вбудовано-прибудованих приміщеннях. Вхідні двері – металеві вогнестійкі.

4. Вікна та балконні дверіВікна металопластикові зі склопакетом та підвіконням. Балконні двері (у разі наявності) металопластикові зі склопакетом.

5. Сантехнічне обладнання та прилади. Мийка, умивальник, унітаз, ванна (душова кабіна), сантехнічна арматура (водорозбірні крани, змішувачі), запірні крани на відгалуженнях від стояків у місцях підключення зазначених приладів, а також засоби обліку води в квартирах та вбудовано-прибудованих приміщеннях.

6. Електро-, газове обладнання. Електро або газові плити, світильники, радіо-, телевізійні розетки, забезпечення нормативних вимог з електробезпеки, пожежної безпеки та техніки безпеки у будівництві.

7. Внутрішні системи електрообладнання та газопостачання вбудовано-прибудованих приміщень. Встановлення лічильників холодної та гарячої води, електролічильники.

8. Комунікації. Система водопостачання; система опалення; електропостачання.

9. Кухонне обладнання. Кухня (кухонний гарнітур), обідній стіл, стільці в кількості, достатній для потреб проживаючих.

10. Санітарна зона. Санвузол та/або ванна кімната.

11. МебліЛіжка (спальні місця) в кількості, достатній для задоволення потреб проживаючих; шафа, стіл (не менше 1), стільці в кількості, достатній для потреб проживаючих, тощо.

До розгляду не приймаються пропозиції житла, в якому зареєстровані відчужувач та/або інші особи.

Заплановано закупівлю 16 квартир на загальну суму 17,75 млн грн:

  • Житомирська – 6 квартир на загальну суму 5,85 млн грн;
  • Чернігівська – 9 квартир на загальну суму 10,85 млн грн;
  • Київська – 1 квартира на загальну суму 1,05 млн грн.

Мінімальна загальна площа житла – 31,5 кв. метра, максимальна – 94,5 кв. метра. Гранична вартість придбання 1 кв. метра житла не може перевищувати:

Житомирська область: міст – обласних центрів, міст обласного значення, міст з населенням понад 300 тис. осіб та населених пунктів, які розташовані в районах, прилеглих до меж міст – обласних центрів – 24 617,25 грн. для інших населених пунктів – 21 100,50 грн.

Свої пропозиції щодо продажу житла ви можете надсилати, заповнивши Форму за посиланням: https://forms.gle/SoR8y6zkR6BQA7JX9 до 18.00 23 червня 2022 року.

Додатки, визначені у Формі, необхідно надіслати на електронну адресу: dmg-zhytlo@molod-kredit.gov.ua. У разі, якщо у вас виникли додаткові запитання, звертайтесь за телефонами: (044) 363-10-85 або (044) 363-10-87.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ: вул. М. Кривоноса, 2а м. Київ, 03037 (044) 363 10 80

fond@molod-kredit.gov.ua

Останні новини