Бердичів

міська рада

Онлайн і наживо – у навчальних закладах Бердичівської міської громади пролунав останній шкільний дзвінок

изображение_viber_2022-06-07_15-45-54-658-1

Його передзвін у перші дні літа символізує фініш і старт одночасно. Останній шкільний дзвінок – це підсумок довгого навчального року і початок нової цікавої пори дозвілля та відпочинку, а для випускників – початок шляху у нове, доросле життя. 

У навчальних закладах бердичівської громади пройшло свято Останнього дзвоника. Цього року кожен колектив сам обирав, яким чином відзначити завершення навчання. Головною умовою було уникнути великого скупчення дітей на одній території. Відтак народилися цікаві ідеї святкування як наживо, так і в онлайн-форматі – зокрема, віртуальні подорожі, квести, відеомарафони, zoom-конференції.

В деяких школах свято Останнього дзвоника відзначили у присутності дітей, з віршами, піснями та шкільним вальсом у виконанні випускників. А ще з квітами вдячності улюбленим вчителям. Щоправда, проводили такі заходи для різних класів окремо. Так чи інакше, але той дзвінок, на який діти чекали увесь навчальний рік, пролунав у кожній школі.

До відзначення завершення навчального року усі шкільні колективи готувалися заздалегідь. Кожен навчальний заклад скреативив і підготував підсумковий відеоролик. У цих роботах, виконаних спільно учнями, вчителями та батьками – рік шкільного життя з його здобутками, перемогами, творчістю і спільною тривогою, болем та проблемами, які довелося вирішувати так само гуртом. Ці відеороботи розміщені на шкільних сайтах і їх може переглянути кожен охочий.

А от випускні вечори усі школи громади готуються провести наживо – репетиції вже тривають. Вручення атестатів та прощальні бали випускників розпочнуться після 10-го червня. Учасники та організатори сподіваються, що ситуація у місті залишатиметься спокійною і дозволить втілити усі святкові плани.

Останні новини