Бердичів

міська рада

Подивитися кіно просто неба у Бердичеві приходять цілими сім‘ями

1-5

Магія великого екрану у центрі міста… У Бердичеві мешканці громади та гості міста  мають нагоду відвідувати кінотеатр просто неба, який змінив локацію і цього року розташувався біля музично-драматичного театру на Європейській.

Організатор заходу – міський Палац культури – обіцяє щоразу дивувати глядачів цікавими роботами винятково українського кінематографу. Стартував проєкт з фільму-мюзиклу «Гуцулка Ксеня» режисерки Олени Дем‘яненко. Цієї ж суботи глядачам запропонували значно серйозніше кіно – повнометражний фільм Тараса Ткаченка, знятий за романом-бестселером відомого українського письменника Василя Шкляра «Чорний ворон». Стрічка розповідає про одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних донедавна сторінок української історії — запеклу боротьбу українських повстанців проти окупаційної комуністичної влади в 1920-х роках у Холодному Ярі.

Подивитися фільм під відкритим небом прийшли кілька десятків глядачів: компанії юнаків та дівчат, закохані пари, а також цілі родини. Для кіноманів створені відповідні умови – під ногами штучна трава, сісти теж є на що. Для кого не вистачає стільців, вмощуються на лавах. Попкорн та воду можна приносити із собою. За порядком на глядацькому майданчику стежать поліцейські. У разі повітряної тривоги демонстрацію фільму припиняють, а  глядачам рекомендують пройти до найближчого укриття. Отож цікаве, комфортне та безпечне дозвілля гарантоване.

За гарної погоди кіновечори просто неба проходитимуть щосуботи. Початок сеансу о 21.00. Вхід безкоштовний.

Останні новини