Бердичів

міська рада

Появі нових торговельних закладів дали зелене світло на містобудівній раді

чу цеѕгьй _ 1. 1-й ѓча

Нові магазини, торговельні центри, кафетерії та кав’ярні мають з’явитися у Бердичеві. Принаймні, відповідні ескізні пропозиції були розглянуті на засіданні архітектурно-містобудівної ради, і фахівці-архітектори дали їм зелене світло. Магазини у місті утворюватимуться внаслідок реконструкцій житлових та нежитлових приміщень, а також будуватимуться з нуля.

У числі останніх – магазин продтоварів і кафетерій, що їх заплановано побудувати у районі М’ясокомбінату, на Житомирській, 82-б, та торговельний центр, який зведуть за адресою вул. Шолом-Алейхема, 4.

Додаткове нове наповнення із закладів торгівлі й харчування чекає на перший поверх ЖК «Резиденція», що площі Центральній, а для тих, хто воліє проводити дозвілля не у приміщеннях, а на свіжому повітрі, облаштують два літні майданчики.

Нежитлове приміщення (магазин меблів), що на Соборній, 20, реконструюють під магазин продовольчих і непродовольчих товарів. Так само на промисловий магазин має перетворитися житловий будинок, що на Шевченка, 41. З приводу останнього на засіданні пролунали певні зауваження. Як виявилося, у будинку вже існує заклад із надання ритуальних послуг, що здійснює діяльність близько 2-х років. На думку фахівців, у даному випадку, коли заклад вже працює, видавати містобудівні умови виглядає не зовсім логічно. До того ж заявляється про магазин промтоварів – труни й вінки до цієї групи не відносяться.

Особливу увагу при розгляді пропозицій перший заступник міського голови Артем Азізов звертав на необхідність благоустрою прилеглих до об’єктів територій, облаштування систем підсвічування фасадів та відеоспостереження.