Бердичів

міська рада

Підприємство “Кромберг енд Шуберт Україна Жу” готове сприяти у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб

Кромберг-і-Шуберт

Інформуємо, що в області відновило роботу підприємство зі 100% іноземними інвестиціями ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна Жу», якe виробляє електричні бортові кабельні системи для автомобілів. Дане підприємство належить до числа великих платників податків i роботодавців як Житомирщини, так i України. На сьогоднішній день на підприємстві працевлаштовано 4210 осіб (в рамках інвестиційного проєкту передбачалося створити близько 5 тисяч робочих місць). Уci робочі місця на підприємстві обладнані, відповідно до сучасних стандартів, а безпека праці – на найвищому рівні.

Попри військовий стан в країні, ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна Жу» продовжує розвиватися та збільшувати кількість робочих місць. Підприємство готове сприяти у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб з метою ïx зайнятості, забезпечення соціально-економічних та правових умов i гарантій для реалізації права на працю.

Підприємство готове організувати виїзні міні-ярмарки вакансій, забезпечити необхідними промо-матеріалами та провести ознайомчі екскурсіі кандидатам безпосередньо на підприємстві.

Для отримання інформації щодо працевлаштування звертатися до представників ТОВ “Кромберг енд Шуберт Україна Жу”:

  • Козирєв Максим Володимирович – начальник відділу з управління персоналом (+38 050 595 00 90);
  • Герасимчук Наталія Михайлівна – начальник підвідділу з відбору та розвитку персоналу (+38 093 408 37 35).

За інформацією Житомирської ОВА