Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк відвідав бердичівлян-військових у зоні виконання ними поставлених завдань

1-10

Триває боротьба українців з російським агресором, і серед тих, хто обороняє нашу землю, наші міста й села від окупантів, – чимало бердичівлян. В одному з таких військових з’єднань днями побували Сергій Орлюк і депутати Бердичівської міської ради Артур Іваненко, Юрій Ніколаєнко та Валерій Шелепа.

У Бердичеві наразі спокійно й мирно: люди ходять на роботу, не відчувається нестачі ані у товарах першої необхідності, ані у будь-чому іншому, що вважалося нормальним для мирного часу. Громада може дозволити прийняти до себе вимушених переселенців. Так, місто зачепили «паливна» й «соляна» проблеми, та чи можна порівняти пов’язані з цим незручності з тим, що пережили й переживають нині тисячі співвітчизників в куди більш «гарячих» регіонах країни?..  

За те, що Бердичів досі живе у спокої – довічна дяка Господу та українській армії. Дяка кожному воїнові та кожному мешканцю бердичівської громади, котрий надів військову форму. Що може й має робити у цей час громада? Всіляко допомагати своєму війську, своїм землякам-захисникам, бути єдиним цілим зі своєю армією.

Про все це говорив міський голова під час спілкування з оборонцями України, серед яких несе службу і депутат міської ради Андрій Ткачук. Тому й приїхали до них не з порожніми руками, за що окрема дяка – місцевим підприємцям. На меті мали забезпечити хоча б частиною всього необхідного, а ще – просто побачитися, передати привіти від рідних, від всієї громади, вчергове нагадати Героям, що про них пам’ятають, що їхній подвиг шанують, що у тилу намагаються робити все для перемоги.

Гості оглянули місце розташування військових: облаштовано все надійно, з толком і зі знанням військової справи. Головне, кажуть, що відчувається особлива піднесеність, сила та міць: міць – фортифікаційних споруд, сила – духу. А значить палатиме земля під ногами окупантів і не бачити їм на цій землі ані покірності, ані спокою, ані життя.